Ürün ve hizmetlerimiz...

Homacs için yazılım 1 ve 0 lardan ibaret değildir. Tüm ürünlerimiz müşteri ve insan odaklı, kurulum ve kullanım kolaylığı sağlayan, turizm sektöründe yıllarca çalışmış uzman kadrolar tarafından hazırlanmıştır.

image

Genius yeni web tabanlı cloud uygulamamız. İnternete bağlı herhangi bir cihazla erişip kullanabileceğiniz sistemimiz esnek, hızlı, güncel ve adapte edilebilir yapısı sayesinde size zaman kazandıracak. Anında erişebileceğiniz raporlar, güncel formatlara çıktı desteği (pdf, excel, whtml vs) kişiye özgü yetkilendirme hiyerarşisi, yönetim paneli, online rezervasyon, portal, web sitesi ve CMS entegrasyonları da sağlar. Klasik Homacs kullanım tarzı ve cloud esnekliği sizlere yepyeni deneyimler sunacak.

image

Homacs Hotel Otomasyon Sistemlerinin güncel sürümü olan Phoenix versiyonu, 5 yıldır aktif kullanımdadır. Sürekli güncellenen ve her türlü ihtiyacınıza yanıt verebilen komple bir otomasyon çözümüdür. Butik otellerden, üst segment zincir otellerinize kadar, tüm turizm işletmelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü donanım ve yazılım entegrasyonlarına izin verir. Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve esnek çalışma imkanı sunan, alıştığınız ve vazgeçemediğiniz tüm Homacs özelliklerini bünyesinde barındırır.

image

Reops restaurant, cafe, bar türü işletmeleriniz için benzersiz çözümler sunar. Gelişmiş, hızlı ve müşteri odaklı yapısı, kullanım kolaylığı, kullanıcı yetki hiyerarşisi, her türlü pos satış terminali, el terminali, tablet pc ve mobil cihazlarla uyumu kusursuzdur. Stok, cost control, cari takip, günlük, haftalık, aylık raporlama seçenekleri, gün sonu, paket servis vb pek çok avantajı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

image

Demo ve sunum için bize ulaşın... Önbüro, muhasebe, stok, cost control, restaurant pos uygulamaları için taleplerinizi bekliyoruz.Demo Talep

Bizi takip edin...